Przejdź do treści

Wyłączenie odpowiedzialności

Ostrzeżenia medyczne

Informacje zawarte na tej stronie internetowej służą wyłącznie celom informacyjnym, w żaden sposób nie zastępują porady lekarskiej ani wizyty u specjalisty i w żaden sposób nie stanowią sformułowania diagnozy ani zalecenia leczenia.

Dlatego zawsze zaleca się konsultację z lekarzem i/lub specjalistą. Produkty wymienione w artykułach na tej stronie nigdy nie powinny być traktowane jako substytut zrównoważonej diety i zdrowego stylu życia. Skuteczność suplementów diety różni się w zależności od osoby.

Podczas korzystania z produktu należy ściśle przestrzegać podanych instrukcji dotyczących ilości i czasu użytkowania. Ponadto wymienione produkty nie mogą być traktowane jako narzędzia do leczenia, zapobiegania, diagnozowania lub łagodzenia chorób lub stanów patologicznych.

Powtarza się, że w przypadku patologii/problemów, każda suplementacja diety musi być zatwierdzona i nadzorowana przez kompetentnych specjalistów zgodnie z włoskim prawem.

Odpowiedzialność za ujawnione informacje

Użytkownicy strony ponoszą wyłączną odpowiedzialność za wykorzystanie zawartych na niej informacji. Zdecydowanie zaleca się, aby zawsze zasięgać porady lekarza prowadzącego i/lub specjalistów w związku z wszelkimi twierdzeniami zawartymi na stronie dotyczącymi suplementów diety i produktów kosmetycznych.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań dotyczących stosowania suplementu lub urządzenia, należy skonsultować się z lekarzem. Podkreśla się, że informacje rozpowszechniane na tej stronie są publikowane poprzez staranny dobór źródeł, które są jak najbardziej aktualne i oficjalne.

Nie jest jednak możliwe zagwarantowanie braku błędów i poprawności ujawnionych informacji. Właściciel tej strony nie może zatem ponosić odpowiedzialności za dokładność, kompletność lub prawdziwość publikowanych materiałów, w tym opinii użytkowników i ekspertów pochodzących ze źródeł zewnętrznych, takich jak oficjalne strony internetowe recenzowanych produktów, sieci społecznościowe lub fora, ani za jakiekolwiek szkody wynikające z wykorzystania takich informacji.

Odpowiedzialność za recenzowane produkty i strony internetowe wprowadzające je do obrotu

Właściciel strony nie jest dostawcą ani producentem recenzowanych produktów, więc w przypadku problemów należy skontaktować się bezpośrednio z producentem lub dostawcą interesującego nas produktu.

Należy również pamiętać, że właściciel strony nie reprezentuje żadnej z firm dostarczających lub produkujących recenzowane produkty i nie ponosi odpowiedzialności za treść stron, do których prowadzą linki. Wskazanie linków nie oznacza ze strony właściciela strony jakiejkolwiek akceptacji lub podzielenia się odpowiedzialnością w odniesieniu do legalności, kompletności lub poprawności informacji zawartych na wskazanych stronach.

Podkreśla się również, że niniejsza witryna nie ponosi odpowiedzialności za wysyłkę produktu lub pobranie płatności i nie może być w żaden sposób pociągnięta do odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, niezależnie od ich charakteru, fizyczne lub moralne, wynikające z niewłaściwego korzystania z opublikowanych treści lub recenzowanych produktów.

Zastrzeżenie reklamowe

Należy pamiętać, że niniejsza witryna może wykorzystywać technikę opowiadania historii do celów reklamowych, poprzez wykorzystanie artykułów reklamowych. W rezultacie, w niektórych przypadkach mogą pojawić się opinie klientów, z fikcyjnymi nazwiskami, pobrane z oficjalnych stron internetowych sprzedających produkty lub z innych stron internetowych, które mają na celu promowanie produktów.